www.akoupelnyatopeni.cz

Krbová kamna s výměníkem

Obývací pokoj, ve kterém jsou umístěna krbová kamna, nemusí být jen v pohádkách. Stejně jako dříve na hradech a zámcích byly v místnostech krby. Můžete si i vy nyní podobnou atmosféru i přímo u vás doma. Stačí si pořídit krbová kamna, a pokud chcete ještě navíc využít veškeré potenciálu, který krbová kamna nabízí je nejvhodnějším řešení uvažovat o krbových kamnech s výměníkem.

Krbová kamna s výměníkem jsou skvělá, jelikož jsou napojena na teplovodní systém ve vašem domě nebo bytě, a tak se podílí na ohřevu teplé vody v bojlerech a samozřejmě také na ohřevu teplé vody v radiátorech.

Krbová kamna s výměníkem představují výrobci značek: Haas Sohn, Novapack, Thorma, Vlna.

Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn

Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn

Krbová kamna s výměníkem Novapack

Krbová kamna s výměníkem Novapack Krbová kamna s výměníkem Novapack Krbová kamna s výměníkem Novapack

S vývoje technologií a modernizací a zdokonalováním výrobních procesů je dbáno také na ekologicko dopady, takže jsou krbová kamna zdokonalována v oblasti spalování. Díky dokonalejšímu spalování dochází ke snižování tuhých částic, které se dostávají do ovzduší. Jsou tak dodržovány emisní limity, které jsou stanoveny Evropskou unií. To je velice důležité z hlediska životního prostředí, protože tak nedochází k enormnímu znečišťování ovzduší, ve kterém žijeme.

Krbová kamna s výměníkem se vyrábí v různých provedeních a o různém výkonu tak, aby byla vhodná pro různě velké domy. Nabídka krbových kamen je poměrně široká, pokud budete mít problém s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme.